Ile kosztuje bilet do Suntago? Odkryj największy park wodny w Polsce!

Ile kosztuje bilet do Suntago? Odkryj największy park wodny w Polsce!

Suntago to największy park wodny w Polsce, oferujący niezapomniane atrakcje dla całej rodziny. Zlokalizowany niedaleko Warszawy, ten nowoczesny kompleks zapewnia rozrywkę i relaks dla osób w każdym wieku. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem wodnych zjeżdżalni, lubisz spędzać czas w wodzie, czy preferujesz wylegiwanie się na plaży, Suntago ma wiele do zaoferowania.

Rodzaje i ceny biletów dostępnych w Suntago

Cennik weekendy i święta

Cały dzień

WiekCena
Powyżej 16 r.ż155 zł
Senior (65+)
Ciężarna
Niepełnosprawny
140 zł
Dziecko do 16 roku życia135 zł
Dziecko do 120 cm125 zł
Dziecko do 90 cm1 zł

4 godziny

WiekCena
Powyżej 16 r.ż135 zł
Senior (65+)
Ciężarna
Niepełnosprawny
125 zł
Dziecko do 16 roku życia120 zł
Dziecko do 120 cm110 zł
Dziecko do 90 cm1 zł

2 godziny

WiekCena
Powyżej 16 r.ż100 zł
Senior (65+)
Ciężarna
Niepełnosprawny
90 zł
Dziecko do 16 roku życia85 zł
Dziecko do 120 cm75 zł
Dziecko do 90 cm1 zł

Zakup biletów online

Aby uniknąć kolejek i zaoszczędzić czas, zalecamy zakup biletów online. Suntago oferuje łatwy do użytku system rezerwacji, który pozwala na zakup biletów na wybraną datę i godzinę. Wystarczy wejść na stronę internetową parku wodnego i postępować zgodnie z instrukcjami. Bilety elektroniczne można wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym, co sprawia, że wstęp do parku wodnego jest łatwy i wygodny.

Co zawiera cena biletu

Atrakcje w cenie biletu

W cenie biletu do Suntago znajduje się wstęp do parku wodnego oraz korzystanie ze wszystkich atrakcji dostępnych na terenie kompleksu. To obejmuje m.in. wodne zjeżdżalnie, baseny z falami, strefę spa i wiele innych.

Usługi dodatkowo płatne

Niektóre z usług dostępnych w Suntago są płatne dodatkowo. Dotyczy to na przykład wypożyczania ręczników, wynajmu leżaków czy korzystania z saun i innych dodatkowych atrakcji. Przed planowaną wizytą warto zapoznać się z cennikiem dodatkowych usług, aby być przygotowanym na dodatkowe wydatki.

Godziny otwarcia Suntago

Park wodny Suntago jest zazwyczaj otwarty przez cały rok:

  • Poniedziałek – Czwartek 10:00 – 21:00; Piątek – Sobota 10:00 – 22:00, Niedziela 10:00-21:00. Godziny otwarcia parku i atrakcji mogą różnić się w okresach świątecznych i ferii.

Dojazd do Suntago

Komunikacja publiczna

Do parku wodnego Suntago możesz przyjechać autobusem: z Warszawy (przystanek autobusowy przy Al. Jerozolimskich 56) i z Żyrardowa (przystanek autobusowy przy stacji PKP, al. Partyzantów 3/1). Aktualny rozkład jazdy autobusów znajduje się pod adresem: https://parkofpoland.com/pl/rozklad-jazdy.

Dojazd własnym samochodem

Dla osób podróżujących własnym samochodem, Suntago posiada duży parking, na którym można zaparkować bez obaw. Park wodny znajduje się przy Autostradzie A2, dzięki czemu jest łatwo dostępny dla kierowców.

Ile kosztuje bilet do Suntago? Odkryj największy park wodny w Polsce!
Przewiń na górę