„Setką przez Atlantyk” – przygotowania – 20.10. 2012

| 21/10/2012 | 1 Komentarz

Autor: Janusz Maderski

 

Do startu, 11 listopada, pozostały 22 dni. W tych regatach nie ma zawodowych żeglarzy i wielkich sponsorów. Wszyscy przygotowujemy się tylko w czasie wolnym od pracy.

Postępy przygotowań Szymona Kuczyńskiego można obserwować na stronie www.zewoceanu.pl. Na LILLA MY przybyło niemało wyposażenia i zapasów: AIS, kamizelki pneumatyczne,druga kotwica i zapas gazu do kuchenki. Brakuje wytyków do foków, opon do przyczepy, dryfkotwy i części środków na paliwo.

Marcin Klimczak kończy zabudowę wnętrza i czeka na wykonanie zamówionego takielunku. Prosił aby napisać, że „nie zrezygnuje” oraz „sponsorzy mile widziani” (konserwy itp).

Na moim SKWARKU – www.setkaatlantyk.blogspot.com – przybył takielunek, dosycha farba na samosterze. Przyczepa gotowa do drogi.

Władysław Wisz potwierdza obawy z ubiegłego tygodnia. Do skończenia Setki zabraknie czasu…

Tags: Janusz Maderski, Setka, budowa jachtu, jacht, jacht morski, jacht turystyczny, jachty drewniane, jachty z drewna, regaty

Category: Hot News, Spis treści, Na wiatr, Technika, Budowa jachtu

Komentarze (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

  1. Jarek says:

    Wygląda na to, że zapowiada się super materiał na serię artykułów. Zachęcam uczestników do zabrania czegoś w rodzaju sportowej kamerki i kręcić ile się da. Albo zabierzcie mnie, a ja zrobię cały cykl video relacji:).
    Pozdrawiam startujących.

Zostaw komentarz

WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates