3_8

| 29/10/2012 | 1 Komentarz

Category:

Komentarze (1)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Maciek says:

  Witam,

  Z “wywieszonym jęzorem” przeczytałem całego bloga w związku z faktem, że sam mam zamiar zbudować łódź żaglową prawdopodobnie z rodziny “Pasji”.
  Również lektura wątków na szkutnikamator.pl skłąnia mnie do wyboru “Pasji” i miotam się między 384 a 400.
  Do 384 przekonuje mnie odpływowy kokpit (czy faktycznie to działa, tj. czy po deszczowej pogodzie lub falach woda swobodnie ucieka z kokpitu??) i przekonywała mała waga projektowa ale już widzę, że te 75 kg wg Ciebie można między bajki wsadzić – czy dobrze zrozumiałem ?
  Do 400 skłania mnie większy kokpit, gdyż mam zamiar pływać z żoną i kilkuletnią córką.
  Jeśli możesz, powiedz mi czy wg Ciebie w 384 zmieści się swobodnie rodzina 2+1 i czy da się tak pływać nie wchodząc sobie na głowę…

  na końcu (zamiast na początku) chylę czoła przed wykonaniem tak wspaniałej łódeczki i proszę jednocześnie o dwie informacje (na priva jeśli trzeba). Jaki budżet przeznaczyłeś na wykonanie kompletnej pływającej jednostki i w jakim faktycznie terminie (dobrze czytałem że 3 lata ?) zrealizowałeś ten projekt.

  Ostrzegam, że jeśli zacznę budowę, do czego zachęca mnie jej opis w Twoim blogu to będę nachalnie nękał Cię ws wszelkich wątpliwości związanych z budową własnej jednostki “pełnojeziornej” Pasja 384 🙂

Zostaw komentarz

WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates