Boatshow 2012 znowu w Łodzi!

Po czterech latach Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych BOATSHOW powracają z Poznania do Łodzi nie zmieniając swojego tradycyjnego terminu.
Zapraszamy od 16 do 18 listopada 2012r.

Łódź leżąca kilka kilometrów od skrzyżowania najważniejszych autostrad i dróg krajowych zaprasza miłośników sportów wodnych z najdalszych rejonów kraju. Dzięki nowym połączeniom lotniczym z łódzkiego portu udział w targach zapowiedzieli przedsiębiorcy z Europy Zachodniej. Ekspozycja będzie  miała miejsce w nowo wybudowanym centrum targowym, które jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w kraju,  można w nim zaprezentować jachty o  rekordowo dużych rozmiarach.

Gośćmi tegorocznej edycji Boastshow będą przedstawiciele rosyjskiej branży sportów wodnych, która jest zainteresowana nawiązaniem współpracy z polskimi producentami. Uzupełnieniem ich misji gospodarczej będzie konferencja poświęcona przepisom i procedurom dotyczącym wymiany handlowej między Federacją Rosyjską a Polską.
Podczas targów swoją ofertę przedstawi 176 firm z kraju i zagranicy. Wśród wystawców znajdą się polscy producenci sprzętu pływającego oraz dystrybutorzy europejskich stoczni jachtowych. W ofercie targowej zwiedzający znajdą premierowe modele jachtów na sezon 2013, akcesoria i wyposażenie, środki bezpieczeństwa, ożaglowanie oraz specjalistyczną odzież. Żeglarze nie posiadający własnego jachtu będą mogli zapoznać się z ofertą firm czarterowych promujących aktywny wypoczynek w kraju i za granicą.

Zapraszamy do Łodzi

Tags: BOATSHOW, Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych, Łódź

Category: Hot News, Spis treści

Komentarze (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

WP Like Button Plugin by Free WordPress Templates